fbpx

Tepovanie od profesionálov

Potrebujete hĺbkovo vyčistiť vašu sedačku, gauč, posteľ, stoličky, matrace, prípadne iný čalúnený nábytok? Túžite ušetriť váš drahocenný čas a chcete sa odbremeniť od starostí spojených s tepovaním nábytku? Neváhajte a obráťte sa na nás.

Sedačky, postele, koberce, či iný čalúnený nábytok vám hĺbkovo a precízne vytepujeme. Či už potrebujete využiť naše služby na tepovanie u vás v domácnosti, v kancelárií, vo firme, v reštaurácií, hoteli alebo inde, sme tu vždy pre vás. 

Sedačka patrí medzi najpoužívanejší kúsok, na ktorý si nesadajú iba domáci, ale aj návšteva. Neraz sa vám určite stalo, že ste na ňu niečo vysypali, alebo nebodaj vyliali. Ale tým, že ste vašu sedačku predrhli mokrou handrou, ste problém nevyriešili. Práve naopak. Nečistotu ste v skutočnosti iba zatlačili pod povrch. V horšom prípade pri takomto drhnutí môžete zničiť dokonca aj povrch vášho nábytku. To potom bohužiaľ len ťažko napravíte. 

Kvalita na prvom mieste

Svoju prácu vykonávame na 100 % a vždy sa snažíme o dokonalý výsledok. Patríme medzi jednotku na trhu, o čom svedčí spokojnosť našich zákazníkov. 

Hĺbkovým tepovaním odstránime z vašej sedačky, alebo iného čalúneného nábytku staré nečistoty, fľaky, roztoče, dokonca aj pachy z cigaretového dymu a kuchyne. Látky nachádzajúce sa v čistiacich prostriedkoch, ktoré využívame na tepovanie, rozpúšťajú bežné škvrny a tie neskôr účinne zmiznú. Po vytepovaní sa vráti do vášho nábytku farba a vôňa.

Na prácu využívame profesionálne a špeciálne tepovacie stroje značky Kärcher, ktoré využívame aj v kombinácií s kvalitnými čistiacimi prostriedkami. Hĺbkové tepovanie znamená to, že vašu sedačku vyčistíme až do hĺbky vlákien a následne pod vysokým podtlakom odsávame všetky nečistoty, ktoré vyjdú von spolu s prebytočnou vodou. Samozrejme nestačí iba profesionálna technológia, neodmysliteľnou súčasťou sú aj naše dlhoročné skúsenosti.

Trvanie našej práce

Klasické hĺbkové tepovanie obvykle trvá okolo 1 – 2 hodín. Záleží to predovšetkým od veľkosti čalúneného nábytku a od úrovne znečistenia. 

Máte záujem o podobné práce?
Ozvite sa nám!