Čistenie dlažieb

Čistenie exteriérovej dlažby pre nás nie je žiaden problém! Náš špecializovaný tím ZIFIX vyčistí vašu dlažbu, aby vyzerala ako nová. S nečistotami bojujeme vysokotlakovými čistiacimi strojmi a chemickými prostriedkami značky TRION, ktoré urýchlia celý proces čistenia. 

Náš profesionálny tím vyčistí vašu dlažbu aj od niekoľko ročných nečistôt, machov, rias, lišajníkov, škvŕn od oleja alebo atmosférických nečistôt. Rovnako vieme dlažby zbaviť aj žuvačiek a nepekného tmavého vzhľadu.

Čistenie fasád

Ak chcete, aby vaša fasáda vyzerala ako nová, neváhajte nás kontaktovať. Nečakajte, kým budete musieť vyhodiť peniaze za kompletne novú fasádu. Môžete tomu jednoducho tým, že sa poriadne postaráte o tú starú. 

Fasádne systémy sú veľmi náchylné k usadzovaniu mikroorganizmov. Opakované vlhnutie a nedostatočné schnutie fasády má za následok vznik plesní, ktoré sa dostávajú hlbšie a hlbšie dovnútra. Ak pred týmto problémom dlhodobo zatvárate oči, fasáda sa časom stane nefunkčnou. 

Akékoľvek silne znečistené fasády náš tím ZIFIX zbaví povlaku zo smogu a prachu, usadenín z komínov, sadzí alebo výparov z kuchyne. Fasádu taktiež zbavíme mikroorganizmov. Šetrne bez poškodenia fasády odstránime aj zelený povlak z rias a plesne. Samozrejmosťou na záver je aj nanesenie fungicídneho roztoku. 

Čistenie fasád vykonávame vždy tou najšetrnejšou metódou, a to špeciálnymi a vysokotlakovými prístrojmi. Pre dlhšie zachovanie čistého vzhľadu na záver fasádu vieme ošetriť aj impregnáciou. 

Čistenie striech

Čistenie striech, odkvapov alebo iných ťažko dostupných miest už pre vás nemusí byť nočnou morou! Zverte vašu strechu do rúk skúsených profesionálov. Aj vy môžete mať strechu ako novú aj po niekoľkých rokoch.

Vyčistíme akékoľvek znečistenie na vašej streche. Či už sa jedná o vtáčí trus, nánosy v rohoch strechy a celom strešnom povrchu, mach, lístie, prach, plesne alebo iný zelený porast. Môžete sa na nás spoľahnúť aj v tom, že vyčistíme upchaté odkvapy a zvody. 

Realizujeme čistenie všetkých typov strešných krytín. Ako sú napríklad betónové, pálené alebo keramické škridle, ale tak isto aj plech.

Príklad poškodenia fasády kolóniami plesní