fbpx

UMÝVANIE OKIEN A VÝŠKOVÉ
PRÁCE

Chcete, aby vaša budova žiarila vďaka dokonale čistému vzhľadu? Neváhajte a kontaktujte nás. Pre výškové budovy realizujeme umývanie okien, žalúzií, strešných svietnikov a fasád. 

IONIC metóda na umývanie okien

ZIFIX na umývanie okien využíva iba profesionálne vybavenie a najrevolučnejšiu techniku, ktorou je IONIC. 

IONIC je novinkou na umývanie okien. Jedná sa o systém, ktorý využíva na umývanie okien ionizovanú a demineralizovanú vodu. Tá po zaschnutí nenecháva na oknách žiadne stopy minerálov, ktoré obsahuje bežná voda. Ionizovaná voda lepšie viaže nečistoty a povrch okien po vyčistení ostane dokonale čistý a bez škvŕn.

Vďaka špeciálnym kefám a nadstavcom dokážeme do 15 metrov zo zeme vyčistiť okná, čím ušetríme náklady spojené s výškovými prácami. Tým pádom dokážeme pracovať efektívnejšie a v konečnom dôsledku je táto metóda aj lacnejšia. Čistenie ionizovanou vodou je ekologické. Keďže ionizovaná voda je čistá, nepoužívame zbytočne chemikálie, ktoré zaťažujú prírodu. Plochy ostávajú čisté oveľa dlhšie ako pri čistení bežnými čistiacimi prostriedkami. 

Na oplachovanie tím vyškolených zamestnancov používa minimálne množstvo vody, čím šetria časpeniaze. Vďaka teleskopickým tyčiam sa dokážeme dostať takmer všade a to bez poškodenia vašich trávnikov, stromov, kríkov alebo parkujúcich áut. 

Aj v zime dokážeme vaše sklenené povrchy bez problémov vyčistiť. Umývať vaše okná dokážeme aj v mrazedo -10 °C. Systém si sám vie vyrobiť horúcu vodu, ktorá odstráni špinu a odmastní povrchy. 

Prečo práve ZIFIX?

Spĺňame aj náročné požiadavky našich klientov. Máme bohaté skúsenosti a pri realizácií všetkých druhov výškových prác svoju robotu vykonávame na 100 %. Mimoriadny dôraz kladieme na bezpečnosť pri práci vo výškach. Ide nám nielen o bezpečnosť našich pracovníkov, ale aj o bezpečnosť pre okolie, v ktorom budovu čistíme. Všetci naši zamestnanci sú profesionálne vyškolení na výškové práce. V neposlednom rade dbáme aj na kvalitu vykonanej práce. Spokojnosť zákazníka je pre nás prvoradá.    

Máte záujem o podobné práce?
Ozvite sa nám!