AKO TO FUNGUJE?

Každý má právo na bezpečnú prácu, a to vrátane čističov okien. Po desaťročia bola práca vo výškach jednoducho akceptovaná ako pracovné riziko v priemysle čistenia okien. Systémy Reach & Wash® umožňujú čistenie okien z bezpečia zeme pomocou teleskopických palíc s dlhým dosahom. Kefka s mäkkými štetinami sa používa na čistenie nečistôt zo skla, zatiaľ čo prúdy čistej vody opláchnu okno. Čistá voda, keďže neobsahuje žiadne nečistoty, zasychá do konečného povrchu bez škvŕn a nezanecháva za sebou žiadne stopy. Pomocou systému Reach & Wash® už moderné čistenie okien nie je takou nebezpečnou prácou ako kedysi.

ROZŠÍRENIE SVOJICH SCHOPNOSTÍ 

Bezpečnosť je najdôležitejšou výhodou systému Reach & Wash®, ale nie je jedinou. Čističi okien zistia, že zvyčajne dokážu pracovať aspoň dvakrát rýchlejšie s použitím tyčí, ale to nie je všetko…  Reach & Wash® dokáže čistiť až do výšky 15 metrov, ďaleko mimo dosahu rebríkov, a je oveľa bezpečnejší, efektívnejší a nákladovo úspornejší ako iné metódy práce vo výškach. Z týchto dôvodov nie je prekvapením, že čističi okien na celom svete používajú systémy Reach & Wash® na čistenie vyššie, rýchlejšie a čo je najdôležitejšie, bezpečnejšie!  

NOVÉ ODVETVIA VYUŽITIA

Systémy Reach & Wash® sa používajú na nových a neustále sa rozširujúcich trhoch a ukazujú sa rovnako efektívne. Systémy Reach & Wash® sa rýchlo stávajú metódou voľby na čistenie solárnych panelov všetkých tvarov a veľkostí. Pretože systémy Reach & Wash® nepoužívajú žiadne agresívne chemikálie, na čistenie sa používa iba čistá voda, sú ideálnym riešením na udržanie solárnych polí v čistote a prevádzke s maximálnou účinnosťou tým najbezpečnejším a najekologickejším spôsobom.  

Máte záujem o čistiace služby s touto technológiou?